BRANDING

Wypromujcie Państwo swoją firmę

Branding Wstążki

Logo lub życzenia na wstążce to najszybszy sposób, aby wyróżnić swój prezent spośród wielu i uczynić go niezapomnianym. Od Ciebie tylko logo, resztę przygotujemy we własnym zakresie od projektu po gotową wstęgę. Zadrukujemy na wstążce, nawet jeśli potrzebujesz jednej sztuki. Logo lub życzenia na wstążce to najszybszy sposób, aby wyróżnić swój prezent spośród wielu i uczynić go niezapomnianym. Od Ciebie tylko logo, resztę przygotujemy we własnym zakresie od projektu po gotową wstęgę. Zadrukujemy na wstążce, nawet jeśli potrzebujesz jednej sztuki.

Druk na wstążce dostępny od ręki

Zamów pralinki i czekoladki w opakowaniach z Twoim logo i w stylu firmowym

Projektowanie i produkcja opakowań z logo Firmy

We współczesnym świecie dawanie prezentów z logo produktów producenta jest uważane za złą manierę. Nawet jeśli dzisiaj Twoja firma jest młoda i ma zamiar urosnąć do dużej, warto pomyśleć o drobnych upominkach w indywidualnych opakowaniach z logo Twojej firmy. W projektowaniu, druku opakowań i oczywiście produkcji pysznych pralinek, czekoladek na pewno możemy pomóc.

Tłoczenie złotem

Nie warto mówić o tym, jak wygląda opakowanie ze złotym lub innym tłoczeniem. Takie szykowne opakowanie jest dostępne w naszym projekcie. Niedawno rozpoczęliśmy produkcję złotego tłoczenia na opakowaniach. Dla naszego klienta wykonamy wszystko od projektu po opakowanie ze złotym tłoczeniem

Wspaniałe prezenty w eleganckim opakowaniu zachowają i udoskonalą wizerunek Twojej firmy

Prezenty Firmowe to jest

„Słodki komplement” dla klienta

Taki prezent może być zachętą do podtrzymania kontaktów z Waszą firmą.

Czekoladowa wizytówka

Oryginalny i niepowtarzalny sposób na poinformowanie partnera o Waszej firmie. Choć czekolada będzie zjedzona, to nazwa Waszej firmy zostanie zapamiętana!

Produkty pamiątkowe

Ich miejsce: w hotelach, w biurze, na wystawach i imprezach biznesowych jako doskonały sposób na wyróżnienie się

Zdarzenie

Oryginalne produkty czekoladowe do " candy-bar" ozdobią każdą imprezę lub uroczystość

Prezenty Firmowe

prezenty świąteczne

Nowoczesny sposób budowania wizerunku firmy i reputacji biznesowej, wzmacniania więzi z kluczowymi partnerami i pracownikami firmy.

Chcesz się z nami skontaktować

Wyślij nam swoją wiadomość

Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue